با توجه به اینکه متن زیر حاصل ترجمه مطلب ای انگلیسی با همین عنوان بود لازم دیدم یک مقدمه کوتاهی نیز خودم اضافه کنم اما این را باید متوجه شوم که برخی از عبارات در وقت ترجمه نیاز به اطناب و تفصیل داشت که این کار را نیز کردم جهت آشنایی بیشتر شما سعی کردم نکات گنگ موجود را نیز با شرح ات ضروری مفهوم کنم.

دانلود vst

دانلود وی اس تی,وی اس تی,دانلود vst,فروش vst,خرید vst,خرید وی اس تی

بریم سر اصل مطلب، تمام افرادی که کار موزیک انجام می دهند. نیاز به استودیوی خانگی را حس می کنند اما همـواره ترس از صرف نرخ های بالا و نرسیدن به نتیجه دلخواه، زیاد ها را از این کار منصرف کرده . گزینش یک مجموعه DAW مناسب (مجموعه نرم افزار سخت افزار موزیک سازی، رکورد، میکس مسترینگ)، منجر به ارائه ارزنده ای از دستاوردهای آهنگ شما خواهد شد. این متن با وجود اینکه مجموعه نرم افزار ها و سخت افزارهای تحت mac os را بصورت تبلیغی معرفی کرده اما این بر خوب یا بد بودنبقیه مجموعه های تخصصی نخواهد بود و فقط به این مورد دقت بکنید که با صرف تعرفه ای معقول برای استودیوی خانگی می توانید به عرضه موسیقی تان در میزان پیشرفته ها بپردازید.من Chris Lawson هستم. در سال اخیر موزیک ویدیو هایی ساختم که رکوردهای واقعا ً جالبی توسط وسائل های apogee و لپ تاپ مک بوک و نرم افزار هایی چون GarageBand یا لاجیک Logic را نشان میداد. ما در این مدت بازخوردهای مثبتی از مردم دریافت کردیم که بسیاری از آنها می پرسیدند من چگونه ی صوت خواننده یا گیتار، درامز، ویولن سل، ویولن، هر چیز دیگری را تنها با میکروفن داخلی apogee ONE با این کیفیت ضبط می کنم؟
پس برای این پست، فکر کردم یک کمی درمورد اصول اولیه میکروفون گذاری و چگونگی فرآیند ضبط آخرین پروژه ام حرف کنم این ضبط مربوط به گروه Southern از بلفست Belfast ایرلند، متشکل از Thom Southern گیتاریست و خواننده همچنین خواهرش Lucy Southern خواننده Jonny Lee دارمر گروه

Apogee one
ONE میکروفون USB جیبی و بعنوان یک مینی کارت پرتابل جهت رابط سازهای الکتریک و میکروفون در ضبط به صورت تک تراک. این دستگاه برای کار با برنامـه های DAW مانند Apple’s GarageBand, Logic, Final Cut طراحی شده است همچنین این دستگاه برنده جایزه کیفیت برتر صدا شد که به مشهور یت کمپانی Apogee زیاد یاری کرد.

Apogee gigo
GiO کنترلر به مفهوم رابط کامل گیتار الکتریک با نرم افزار های Logic Studio 9, MainStage 2 , GarageBand ’۱۱ مجموعه ای از کنترل های پدالی افکت رکورد با کیفیت بالایی که از کالاها apogee انتظار دارید.

apple macbook pro

لپ تاپ های تخصصی اپل

logic studio pro
DAW پر طرفدار شرکـت اپل است که برای موزیک سازی، ضبط، ویرایش و میکس موزیک استفاده می شود.

موقعیت میکروفن
ما با ضبط گیتار آکوستیک تام شروع کردیم. من میکروفون را در فاصله حدود ۶ تا ۸ اینچ بین فرت دوازدهم و حفره جعبه رزونانس گیتار قرار دآدم به خاطر داشته باشید که تمام موقعیت های ممکن جهت میکروفن را مورد تحلیل قرار دهید برای چه که این فقط نقطه شروع توصیه ی است جهت گیتار ها نوازنده های مختلف و همین طور اتاق های با شرایط آکوستیکی مختلف، شاید نیاز به تنظیم مجدد این وضعیت داشته باشید. بهتریـن راه جهت گرفتن با کیفیت ترین صدا برای محیط شما این است که هدفون بر روی گوش بگذارید میکروفون را در نقاط مختلف قرار دهید تا زمانی که صدایی که شما دنبال آن هستید را بشنوید.

سطح ولوم مناسب level
شما لازم نیست که ضبط را در بالاترین لول صدایی انجام دهید. این یک غلط شایع است که من متوجه شده ام افراد تازه کار در فرایند ضبط اکثرا انجام می دهند، در صورتی که احتیاجی به این میزان صدا نیست. جهت نقطه مرجع به طور مبوسیله ، سطح گیتار تام در حدود۱۰- dB یا بیشتر، در اوج ۳- یا ۲- بود. این میزان زیاد مناسبی از سطح صداست و می توانست حتی میزان ی کمتر هم باشد و هنوز ضبط بهتر ی انجام شود.

ولوم اتاق
میکروفن را تمام جای ممکن در اتاق حرکت داده اید ولی هنوز ولوم خوب ی دریافت نکردید. این شاید به اتاق شما ربط داشته باشد سعی بکنید ضبط را در اتاق دیگری انجام دهید، با جابجایی به اتاق دیگری، شگفت زده خواهید شد از این تمام تغییری که در صوت ضبط شما بوجود می آید. تنها کافی است که صوت گیتار یا آواز خواننده را در اتاق های مختلف گوش بکنید تشخیص دهید در کجا این صدا بهتر است.

ساز شما چقدر خوب است
آخرین چیزی که نیاز دارید این است که با خود رو راست باشید ً ولوم گیتار شما چقدر خوب است؟ من نمی خوام بگم که گیتار یاماهایی که از حراجی خریدید مزخرفه این فقط ممکن است شما رو تا رسیدن به نهایت یک صوت خوب همراهی نکنه.

شاید شما یک گیتار آکوستیک عالی داشته باشید، شاید شما تنها نیاز به سیم های و یا سرویس مختصر آن بوسیله سرویس کار پیشرفته داشته باشید. کاری که مرمت کار پیشرفته برای گیتار شما انجام میدهد شگفت انگیز خواهد بود.